Пропонуємо Вам співпрацювати по системі «Дропшиппінг»

    Дропшиппінг - це новий вид заробітку який на сьогодні набирає шалену популярність за рахунок того, що особі яка співпрацює з магазином по системі дропшиппінг (надалі "дропер") для заробітку не потрібно мати ні стартового капіталу, ні складів для зберігання товарів.
    Дропер має право продавати товари магазину який співпрацює з дроперами (надалі "партнер") по будь-якій ціні, головне не нижче ціни партнера.
    Партнер при цьому надає вигідну знижку дроперу та отримує свою вигоду від кількості дроперів та обороту товару за їх допомогою.
Дропер в свою чергу отримує різницю між своєю ціною та ціною партнера.
    Підсумовуючи можна сказати простішими словами, що дропер це посередник ж магазином та покупцем в обов'язки якого входить знайти покупця та сформувати від нього замовлення, після чого партнер бере всі клопоти з доставки товару замовнику. Далі після того як замовник забере та оплатить товар, партнер виплачує різницю між своєю ціною яку він дає дроперу та ціною за якою дропер продав товар.
    При цьому партнер виконує замовлення від імені дропера а не свого магазину завдяки чому дропер може презентувати себе як окремий магазин чи компанія!

Для отримання першого прибутку Вам потрібно зробити наступні кроки:


АВТОВЫГРУЗКА ТОВАРА: https://juniors24.org/feed/yandex_yml

►ТОВАР (100% наявність)◄

►ТОВАР (наявність уточнювати)◄

►Нанесення принтів (роздріб/опт/дроп)◄


►Зареєструватися на сайті◄

►Наш телеграм канал◄

►Написати в Viber◄

►Написати в Telegram◄

Телефон по питанню дропшиппінга:

+380967395276

@-mail:

juniorsdrop@ukr.net

Реквізити:

Приват банк: 5168 7422 2248 4671

Гордієнко Максим